O mně

MOU VIZÍ je spojovat, na první pohled,  nesourodé věci a tím rozšiřovat lidem obzory.

Šaman, cestovatel, vypravěč příběhu, manžel, otec, syn, poutník…

Come gather ’round people Wherever you roam
And admit that the waters Around you have grown
And accept it that soon You’ll be drenched to the bone
If your time to you is worth saving Then you better start swimmin’ or you’ll sink like a stone
For the times they are a-changin’

Bob Dylan

Spojování světů

VIZE ŽIVOTNÍ POUTI

Pokud jste zavítali na tyto stránky předpokládám, že vnímáte současnou transformaci světa. Čelíme mnohým výzvám jako je globalizace a s tím spojené propojování světa, pandemie, války nebo sociální napětí.

Navíc naše tradiční způsoby uvažování, práce i léčení se nezdají být dostatečné pro současný svět.

K tomu, abychom dokázali čelit všem výzvám současného světa, je naší povinností pracovat na svém osobním rozvoji. Snažit se pracovat na sobě, tak abychom žili lepší život a pomáhali sobě, své rodině a komunitě, ve které žijeme.

Mou vizí pro tyto stránky je nabídnout vám kurzy pro váš osobní rozvoj, které v sobě budou propojovat alternativní a spirituální přístup s moderními poznatky současného světa.

PROČ NÁZEV ŽIVOTNÍ POUŤ

Vnímám život jako cesta. Někdy se nám jde dobře, někdy nám na naší cestě nepřeje počasí. Jindy můžeme jít pěkně z kopce a za chvíli se můžeme drápat do vysokého kopce, který je nad naše síly.

Důležité je učit se užívat si každý okamžik této cesty (princip tady a teď), stejně tak jako vědět, kdy je potřeba si odpočinou a kdy se zase vydat na cestu a pracovat na sobě. 

O MNĚ

Dosud jsem se nepředstavil:-) Jmenuji se Ondra a můj příběh je v současné době již vlastně klasický. Úspěšná kariéra ve velké nadnárodní společnosti a za maskou úspěchu schovaná prázdnota a hledání smyslu života.

Tato kombinace mě vedla ke studiu. Nejdříve knih s tematikou osobního rozvoje, přes výcvik Gestalt koučinku až po studium šamanismu v rámci Nadace Šamanských studií. Postupně jsem se začal hodně učit z přírody a také ticha okolo nás a v nás. Po mnoha letech studia jsem si silně uvědomil, že jsem se dostal do další fáze – vedle přijímání mám také začít dávat.

O KURZECH

Jeden z vesmírných zákonů hovoří o dualitě a našem úkolu propojovat na první pohled protichůdné věci. Tak se snažím přistupovat mým kurzům – propojovat staré s nový, spiritualitu s každodenním životem, on-line s off-line světem, teorii a praktičnost. 

 

 

Kontakt

Mail: zivotnipout@seznam.cz