Kruh šamanů

Místo, kde se potkávají šamani

 

Každý šaman by měl mít svůj podpůrný kruh, kde se stará o sebe, své propojení se silovými spojení a využívá společnou sílu kruhu šamanů pro svůj rozvoj a učení se.

Zapojit se do kruhu

 

Ahoj,
volá tě společné bubnování, propojení se se silou spojenců a moudrost sdílení v kruhu? Pak přijmi pozvání do Kruhu šamanu.

 

Záměr kruhu šamanů

Hlavním záměrem kruhu je pravidelně se potkávat s podobně smýšlejícími lidmi a pobýt ve společném prostoru a síle, která je mnohem intenzivnější než při individuálním šamanění.

Druhým záměrem kruhu pak je:

  • osvojovat si praxi a rozšiřovat schopnosti v šamanských technikách,
  • pracovat na sobě a svém rozvoji,
  • sdílet své schopnosti a znalosti,
  • učit se od ostatních.

 

Pro koho je určený

Kruh je určený pro všechny, kdo mají zkušenosti s šamanským cestováním pomocí bubnu a jsou v pravidelném kontaktu se svými silovými spojenci.

 

Proč je kruh šamanů on-line

V současné době probíhá historicky bezprecedentní transformace. Přináší mnohé nástrahy a těžkosti. Ale stejně tak nám přináší nové dary a možnosti. Jedním z těchto darů je možnost využívat digitálního světa a být spojení v obvyklé realitě i na dlouhé vzdálenosti.

Objevili se také duchové digitálních realit. Byly zde s námi již dlouho, jen jsme je neviděli.

Praktické zkušenosti s on-line kruhy šamanů ukazují, že on-line kruhy mají stejnou kvalitu jako osobní setkání.

 

Jak kruh probíhá

Kruh šamanů se koná jednou měsíčně. Vždy třetí neděli v měsíci od 19. hod. Délka kruhu je cca 1,5 –  2 hodiny. Zde však platí „šamanský čas”, tedy kruh trvá tak dlouho jak dlouho má trvat, ne tak dlouho jak bylo naplánováno. Současně jednou z cností šamanu je disciplína, proto kruh nepřesáhne 2 hodiny. Setkání probíhá on-line přes aplikaci Skype.

Kruh má zpravidla několik částí:

  • Úvodní rituál – propojení se s kruhem, nabití síly
  • Sdílení k danému tématu dle principů poradního kruhu
  • Šamanské cestování k danému tématu (zpravidla již v průběhu sdílení vzejdou ty nejlepší záměry) Cestování probíhá různými formami – šamanské cesta za spojenci, splynutí, power dance, power song, cestování skrze buben atd.)
  • Závěrečný kruh sdílení

Jen pro jistotu:-) Do Kruhu šamanů se přispívá společnou prací a sdílením. Proto není potřeba finanční příspěvek a kruh je zdarma.

Termíny v roce 2022: 20.11.,  18.12.

Témata kruhu

Před každým setkáním je tematicky zaměřené. Téma je zpravidla předem známo. Současně je však šamanský kruh živý organismus a je ideální, když v průběhu kruhu jednotlivý šamani přináší návrhy na vhodné šamanské cesty, rituály a aktivně sdílí své.

Chceš se připojit do Kruhu šamanů?

Jednoduše napiš na
zivotnipout@seznam.cz