Kruh šamanů

Místo, kde se potkávají šamani

 

Každý šaman by měl mít svůj podpůrný kruh, kde se stará o sebe, své propojení se silovými spojení a využívá společnou sílu kruhu šamanů pro svůj rozvoj a učení se.

Zapojit se do kruhu

 

Ahoj,
volá tě společné bubnování, propojení se se silou spojenců a moudrost sdílení v kruhu? Pak přijmi pozvání do Kruhu šamanu.

 

Záměr kruhu šamanů

Hlavním záměrem kruhu je pravidelně se potkávat s podobně smýšlejícími lidmi a pobýt ve společném prostoru a síle, která je mnohem intenzivnější než při individuálním šamanění.

Druhým záměrem kruhu pak je:

  • osvojovat si praxi a rozšiřovat schopnosti v šamanských technikách,
  • pracovat na sobě a svém rozvoji,
  • sdílet své schopnosti a znalosti,
  • učit se od ostatních.

 

Pro koho je určený

Kruh je určený pro všechny, kdo mají zkušenosti s šamanským cestováním pomocí bubnu a jsou v pravidelném kontaktu se svými silovými spojenci.

 

Proč je kruh šamanů on-line

V současné době probíhá historicky bezprecedentní transformace. Přináší mnohé nástrahy a těžkosti. Ale stejně tak nám přináší nové dary a možnosti. Jedním z těchto darů je možnost využívat digitálního světa a být spojení v obvyklé realitě i na dlouhé vzdálenosti.

Objevili se také duchové digitálních realit. Byly zde s námi již dlouho, jen jsme je neviděli.

Praktické zkušenosti s on-line kruhy šamanů ukazují, že on-line kruhy mají stejnou kvalitu jako osobní setkání.

 

Jak kruh probíhá

Kruh šamanů se koná jednou měsíčně. Vždy třetí neděli v měsíci od 19. hod. Délka kruhu je cca 1,5 –  2 hodiny. Zde však platí „šamanský čas”, tedy kruh trvá tak dlouho jak dlouho má trvat, ne tak dlouho jak bylo naplánováno. Současně jednou z cností šamanu je disciplína, proto kruh nepřesáhne 2 hodiny. Setkání probíhá on-line přes aplikaci Skype.

Kruh má zpravidla několik částí:

  • Úvodní rituál – propojení se s kruhem, nabití síly
  • Sdílení k danému tématu dle principů poradního kruhu
  • Šamanské cestování k danému tématu (zpravidla již v průběhu sdílení vzejdou ty nejlepší záměry) Cestování probíhá různými formami – šamanské cesta za spojenci, splynutí, power dance, power song, cestování skrze buben atd.)
  • Závěrečný kruh sdílení

Jen pro jistotu:-) Do Kruhu šamanů se přispívá společnou prací a sdílením. Proto není potřeba finanční příspěvek a kruh je zdarma.

Témata kruhu

Před každým setkáním je tematicky zaměřené. Téma je zpravidla předem známo. Současně je však šamanský kruh živý organismus a je ideální, když v průběhu kruhu jednotlivý šamani přináší návrhy na vhodné šamanské cesty, rituály a aktivně sdílí své.

Plánované a proběhlé kruhy

Plánované kruhy:

19.3.2023 AKCE/ČIN

Proběhlé kruhy:

19.2.2023 MOUDROST/WISDOM

15.1.2023 SÍLA / POWER

18.12.2022 ŽIVOT JE ZMĚNA

20.11.2022 ŠAMAN V SOUČASNÉ DOBĚ

Ohlasy a reference

Jsem moc ráda, že mohu být součástí Kruhu Šamanů a mít svůj podpůrný kmen. Vytváření komunit je v dnešní moderní době velmi důležitá věc a společnou práci považuji za jeden z klíčů léčení pro nás i naše okolí. Ondřejovi se toto podpůrné a inspirativní prostředí podařilo vytvořit a setkání jsou pro mě vždy obohacující. Sezení jsou vedena s jasným záměrem, přitom otevřená podnětům vycházejících z přítomného okamžiku. Děkuji za ně.

Martina Pašingerová Šamanka z města

 

Ahoj Ondro,

díky moc za dnešní kruh, čekal jsem, že to po Skypu nebude úplně ono, ale bylo to super. Díky, že to organizuješ.
Mrzí mě, že jsem musel odejít dřív, příště budu vědět 🙂

Přeju hezký týden.
Martin

Chceš se připojit do Kruhu šamanů?

Jednoduše napiš na
zivotnipout@seznam.cz